Witamy na forum PESMania - forum poświęcone grze Pro Evolution Soccer

Najbliższe zapisy

First Tab ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Fuga nesciunt, cumque in sequi nostrum necessitatibus. Adipisci, expedita. Ipsam eaque vel eum voluptates ipsum vitae, quam architecto voluptatum rerum quis natus.
Second Tab elit. Fuga nesciunt, cumque in sequi nostrum necessitatibus. Adipisci, expedita. Ipsam eaque vel eum voluptates ipsum vitae, quam architecto voluptatum rerum quis natus.
Third Tab elit. Fuga nesciunt, cumque in sequi nostrum necessitatibus. Adipisci, expedita. Ipsam eaque vel eum voluptates ipsum vitae, quam architecto voluptatum rerum quis natus.
24 Tab elit. Fuga nesciunt, cumque in sequi nostrum necessitatibus. Adipisci, expedita. Ipsam eaque vel eum voluptates ipsum vitae, quam architecto voluptatum rerum quis natus.
25 Tab elit. Fuga nesciunt, cumque in sequi nostrum necessitatibus. Adipisci, expedita. Ipsam eaque vel eum voluptates ipsum vitae, quam architecto voluptatum rerum quis natus.
26 Tab elit. Fuga nesciunt, cumque in sequi nostrum necessitatibus. Adipisci, expedita. Ipsam eaque vel eum voluptates ipsum vitae, quam architecto voluptatum rerum quis natus.
27 Tab elit. Fuga nesciunt, cumque in sequi nostrum necessitatibus. Adipisci, expedita. Ipsam eaque vel eum voluptates ipsum vitae, quam architecto voluptatum rerum quis natus.
28 Tab elit. Fuga nesciunt, cumque in sequi nostrum necessitatibus. Adipisci, expedita. Ipsam eaque vel eum voluptates ipsum vitae, quam architecto voluptatum rerum quis natus.
29 Tab elit. Fuga nesciunt, cumque in sequi nostrum necessitatibus. Adipisci, expedita. Ipsam eaque vel eum voluptates ipsum vitae, quam architecto voluptatum rerum quis natus.

Poradnik Jak prawidłowo zgłosić cheatera w PES 2019 PC - PS4 poprzez adres email !
#1
[Obrazek: PES_PlayFair.png]


Jak prawidłowo zgłosić cheatera w PES 2019 PC - PS4! poprzez adres email


Po pierwsze i najważniejsze nagrywaj mecze w trybach online!. Jeśli chcesz wyeliminować czarne owce z PESA to bez nakręconego w dobrej jakości video "720p i 1080p" konami nie stwierdzi czy piszesz prawdę i prawdopodobnie twoje zgłoszenie zostanie anulowanie i wyrzucone do kosza. Nakręcone filmy wrzucamy na przykład na YouTube, vimeo itp. i umieszczamy linki w raporcie, lub dodajemy bezpośrednio filmik do email.


  1. Raport musi zostać napisany najlepiej w języku angielskim
  2. Zgłoszenie wysyłamy mailem na adres: Nie widzisz linku? Zarejestruj się lub zaloguj.
  3. W tytule maila wpisujemy: Interruption PES 2019
  4. Na początku maila skopiuj, wklej i wypełnij wzór po angielsku napisany poniżej:


Kod:
*Platform (PC, Xbox One®, PS4®) –
*Date of incident –
*Your Player Name (name inside PES, not your SteamID/account or email address) –
*Your opponent’s Player Name –


Tłumaczenie po polsku:

Kod:
Platforma
Data zdarzenia
Twoja nazwa konta w PES (nazwa w PES, nie twój SteamID / konto lub adres e-mail)
Nazwa Twojego przeciwnika


Przykład:

Cytat:*Platform (PC, Xbox One®, PS4®) – PC
*Date of incident – 28/02/2019
*Your Player Name (name inside PES, not your SteamID/account or email address) – Activ93PL
*Your opponent’s Player Name – VanToma


Jeżeli powyższa metoda nie przyniesie zamierzonego skutku i odpowiedzi, to nie poddawaj się drogi pesmaniaku. Ponieważ łaskawa firma konami ma jeszcze formularz "zgłoś oszusta", którym to wspaniała firma konami się nie chwali zbyt często!!
Odpowiedz
#2
Z tego co się orientuje zadne załączniki i odnośniki stron internetowych typu Yotube nie bedą brane pod uwagę.
Odpowiedz
#3
@cris24 tego nie wie nikt. Chyba, że już próbowałeś z marnym efektem smile;Odpowiedz
#4
Gdzieś na ich stronie o tym jest żeby nie wysyłać bo zgłoszenia nie bedą brane pod uwagę. Tu jest stronka do zgłaszaniaNie widzisz linku? Zarejestruj się lub zaloguj.
Odpowiedz
#5
@cris24 tylko ciekawi mnie czy w ogóle coś z tym robią  facewithrollingeyes;Odpowiedz
#6
(03.09.2019, 14:56)cris24 napisał(a): Nie widzisz linku? Zarejestruj się lub zaloguj.Z tego co się orientuje zadne załączniki i odnośniki stron internetowych typu Yotube nie bedą brane pod uwagę.

Mi Konami przyjęło raz zgłoszenie jak wysłałem prośbę o zbanowanie i w podaniu dodałem link YT i nie mieli przeciwwskazań co do tego. Tylko to był Pes 2015, a jak to funkcjonuje teraz to już nie wiem, a nawet dostałem pozytywną odpowiedz z tego co pamiętam i podziękowania jakieś smile;


(03.09.2019, 18:40)cris24 napisał(a): Nie widzisz linku? Zarejestruj się lub zaloguj.Gdzieś na ich stronie o tym jest żeby nie wysyłać bo zgłoszenia nie bedą brane pod uwagę. Tu jest stronka do zgłaszaniaNie widzisz linku? Zarejestruj się lub zaloguj.

Nie znałem tego odnośnika @cris24 , zapewne umieszczę Twój link w poradniku albo zrobię nowy poradnik.
Odpowiedz
#7
Szczerze nie robią nic i choć gram jakieś 20 lat w to od iss, to mam nadzieje że padnie ta padaczka.Niektórzy peją jaka to gra ,a z roku na rok coraz gorsza padlina sedziowanie szkoda słow jakieś 10 lat temu przywilej działał dziś niestety wychodzisz z kontrą gwizda debil że cię fałlowali gdzieś pod twoją bramką,obrona to dzieci we mgle biegaja bez składu i ładu po 2 - 3 do jednego przeciwnika. Podania np. trójkąt na wyjscie 10 razy identycznie podasz zawodnik ten sam i 10 różnych wersji. Kolejne ile razy bramkarz przeciwnika podaje górą ponad pół doiska cóż twój obrońca robi? przykleji sie do gościa i zero wyskoku od taki 165 skacze wyrzej jak gość195 no niestety obrońca stoi i h... wie na co czeka Skrypty made in FiFA SKRZYDŁOWY sped99 exp99 piłka na dojscie i niestety przegrywasz z np Lugano speed68 normalnie best of the best.Ostatnio grałem vs com w bramce rezerwowy chyba Meret i co parametry praktycznie na żółto, strzały z bliska ,z daleka 35 strzałów i cóż Degea, Terstegen ,Alison to taka klasaB okregówka, gra online z kim 80 % lagerzy już niestety 100 zablokowanych i fini Konami ma to w dupie.
Osobiście dostałem bana za patch niestety do dziś czekam na wyjaśnienie od Konami dlaczego moge grać np. mecze raking ,vs com,rozgrywki na zakończenie misiąca PESLegue i inne a jak są jakięś eventy czyli coś można wygrać ban? Brak odpowiedzi do dziś dlaczego na jednym koncie trenerzy w my club są tylko za gp brak za gold a na innym ci najlepsi za gold?
Nie wspominam o jeleniach z wersji lite
Odpowiedz
#8
@cris24  nie ten dział na takie przemyślenia polecam dział Nie widzisz linku? Zarejestruj się lub zaloguj.
Odpowiedz
« »


Skocz do: